Strategie

Svět výrobců dveří a oken se vyznačuje zvláštní dynamikou. Na jedné straně trh klade vysoké nároky na energii, bezpečnost a design. Na druhou stranu musíme odolat rostoucímu cenovému tlaku a souvisejícím potřebám optimalizace procesů. To vyžaduje partnera, který přemýšlí.

VBH je tento partner: Spolehlivý, kompetentní a inovativní. Vyvíjíme a dodáváme vysoce kvalitní komponenty a systémová řešení pro výrobu oken a dveří, jakož i montážní materiály.
S našimi kvalitními produkty a dobře promyšlenými koncepty nabízíme nejvyšší zákaznický přínos v oboru. Zlepšujeme procesy a pomůžeme vám zůstat o krok napřed před trhem. A tak i vy můžete svým zákazníkům nabídnout co největší přínos.

Výsledkem je větší pohodlí, méně prostojů a výrazné úspory. Jste zvědaví na přidanou hodnotu našich produktů a konceptů? Pak se podívejte na náš sortiment a služby nebo nás kontaktujte přímo (text je propojen na webových stránkách).

„Pomáháme našim zákazníkům být úspěšnější. To se nám daří tím, že nabízíme inovativní produkty a služby. Tímto způsobem můžeme vytvářet přidanou hodnotu, kterou nenajdete nikde jinde v oboru ...“

Ing. Lubomír Boháč, jednatel VBH Česká republika