Váš partner pro okenní a dveřní kování

Vše pro dřevěná, plastová a hliníková okna, venkovní a interiérové dveře, madla, kliky,  zabezpečovací techniku, techniku pro odvětrávání a ventilaci budov, inteligentní domácnost, stavební chemii, utěsnění, Klima-Konform systém předsazené montáže.

VBH nabízí pro výrobce oken a dveří  plný sortiment a systémová řešení pro výrobu a profesionální montáž oken a dveří. Toto zahrnuje vedle značkových produktů a systémových řešení naší vlastní značky greenteQ i další příslušenství pro výrobu jakož i výrobky pro bezpečnostní technologie.

Rozsáhlé služby pro efektivní procesy

Naše produktové portfolio je doplněno řadou služeb pro výrobce dveří a oken, montážníky a vedení firem. Díky značkám služeb vbh24, CE-fix a LOGOS nabízí společnost VBH nástroje a konzultace, které výrazně zjednodušují procesy objednávání, dokumentaci a správu zboží ve skladu.

 

VBH 24

VBH 24 je B2B-portál VBH se zaměřením na montážní techniku. Zákazníci VBH tak mohou objednávat zboží v každém okamžiku, stejně tak jako získat řadu informací o zboží.

CE-fix

CE-Fix je online platforma pro CE-značku oken a dveří. Výrobci zde obdrží všechny dokumenty CE téměř stisknutím tlačítka.